Сторінка музичного керівника

Бурчик Наталія Олексіївна

-стаж роботи – 35 років, спеціаліст;

Педагогічне кредо:

Музика – це найсприятливіший фон, на якому виникає духовна спільність вихователя і дітей.

В. Сухомлинський

Радєва Марта Рудольфівна

-стаж роботи -15 років, спеціаліст другої категорії;

Педагогічне кредо:

Якщо в юному серці живе пісня,то в ньому нема місця для черствості, байдужості,бездуховності.

Золтан Жофчак,заслужений вчитель України

на сайт музика

Мета музичного виховання в дошкільному закладі:

♦виховання шляхетної людини шляхом впливу музичного мистецтва;

♦формування інтересів, потреб, здібностей, естетичного відношення до музики.

Завдання музичного виховання:

♦ Виховувати інтерес до музики

♦ Збагачувати музичні враження дітей, ознайомлюючи їх з різними музичними творами.

♦ Знайомити дітей з елементарними музичними поняттями, навчати простим практичним навичкам у всіх видах музичної діяльності, щирості, природності та виразності виконання музичних творів. Розвивати емоційний відгук, сенсорні здатності і ладотональний слух, почуття ритму, формувати співочий апарат та виразність рухів.

♦ Створювати творчу активність під час музичних занять.

♦ Формувати самостійність, ініціативу, прагнення застосовувати вивчений репертуар у повсякденному житті, музикувати, співати й танцювати.

♦ Сприяти виникненню та прояву музичного смаку на основі отриманих вражень і уявлень про музику.

Покищо нема коментарів.